Altinkaya kurtarma TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan herkesin zor durumda kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yapmaktayız. istanbul il sınırları içinde verdiğimiz çekici hizmeti ile bozukluk, kaza ve yolda kalmanıza neden olan tüm sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde çekerek, istediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale oluşturan tecrübeli ekibimiz aynı sürede arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt benzeri araç yardım konularında da yardımcı olmaktadır. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün araç arızalarında vasıta yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait tüm oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un tüm ilçelerine en geç 30 dakika içinde ulaşabilmektedir.

çekici
Hangi Araçlara cazibeli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
şirket kadromuz içinde bulunan yol yardım araçlar ile her çeşitli araç kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. profesyonel personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru biçimde tamir edilmesini sağlamakta, talebinize göre aracınızı götürülmesini arzuladığınız yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üstünden veya web sayfası üzerinden fiyat teklifi ilgi edilmesi doğrultusunda, ücretler konusu için net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, kötü sürprizleri deneyimli kadrosu ile YöK etmenize destekçi olur.

vasıta kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek araç kurtarma gerekse başka hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı durumlarda yakın illere de servislerimiz söz konusudur. Acil kurtarmalar için güvenle bizi arayabilirsiniz. araç kurtarma dışındaki hizmetlerimiz Istanbul Oto Kurtarici de bulunur. Bunlardan bir tanesi de araç yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari vasıta Istanbul Oto Kurtarici Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunmakta. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım olarak iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup lüzumlu son teknolojik donatıya sahiptirler. araç kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik cazibeli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir iş olabilmektedir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler genelde istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik cazibeli kamyon malikleri, bir kamyon, bir iş planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her süre çekilecek araçlara gereksinim bulunur. Bu, birçok işletme sahibi için istikrarlı, pratik şekilde resesyona dayanıklı bir meslek ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, türlü nedenlerden dolayı çekilmesi gereken bir dizi araç bulunmaktadır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekici kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok kısa sürede kafanızın üstünden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, iş planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, eğer varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de olanak tanır. ayrıca güçlü yanlarınızı belirlemenize de imkan tanır. Bu kendi kendini değerlendirme ciddi bir şeydir, sebebiyse güçlü ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. mahalli ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekebilir. Devlet kurumları ve birçok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi talep ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *